Jiří Ščerbakov

306674. Podzim

popis: Akvarel, 14x21 cm. Signováno vpravo dole Šč 55. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1925 - 2007
Narodil se v Hradce Králové. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Filly a Nováka. Ve své tvorbě se věnoval malbě, grafice a plakátům. Inspiraci čerpal na svých četných cestách, v historii i literatuře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

dražba ukončena: 22.11.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 18.11.2020 9:55:15 6965