Jiří Šlitr

34390. Zahradní květináč

popis: Akvarel, 17x14 cm, signováno vpravo dole Šlitr. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1924 - 1969
Narodil se v Zálesní Lhotě u Jilemnice. Ve své výtvarné tvorbě se věnoval kresbě a grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč