Jiří Slíva - Air Mail Special

Litografie 95/200, 24x30 cm Signováno tužkou vpravo dole Jiří Slíva. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

103078. Air Mail Special
Dražba ukončena:01.10.2023 20:37:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč