Jiří Slíva - Beer Brothers

Litografie, 13x17 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jiří Slíva. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 28 cm

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

115236. Beer Brothers
Dražba ukončena:05.05.2024 20:02:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč