Jiří Slíva - Beer Tsunami

Litografie 18/50, 32x43 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jiří Slíva. Rám, plexisklo.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

115342. Beer Tsunami
Dražba ukončena:05.05.2024 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč