Jiří Slíva - Café golf

Litografie, 42x31 cm, signováno vpravo dole Slíva, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

10762. Café golf
Dražba ukončena:01.06.2017 19:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč