Jiří Slíva - Café Paradiso

Litografie, 28x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Slíva. Rám, sklo.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

50279. Café Paradiso
Dražba ukončena:14.10.2020 20:56:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč