Jiří Slíva - Caffé de la Luna

Litografie, 42x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Slíva. Autorský tisk. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

64335. Caffé de la Luna
Dražba ukončena:15.09.2021 22:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč