Jiří Slíva - Dobré svezení vzduchem

Litografie, 23x29 cm. Signováno vpravo dole Jiří Slíva. Rám, sklo.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

44653. Dobré svezení vzduchem
Dražba ukončena:14.05.2020 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč