Jiří Slíva - Golf

Nejdelší strana: 30 cm

Litografie 38/100, 13x9 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Jiří Slíva. Signováno vpravo dole v tisku Slíva 07. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

85608. Golf
Dražba ukončena:16.11.2022 21:24:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč