Jiří Slíva - Golf for all

Litografie 5/50, 32x42 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Slíva. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

43057. Golf for all
Dražba ukončena:16.04.2020 19:03:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč