Jiří Slíva - Golfové hole

Litografie 38/100, 13x9 cm. Signováno dole uprostřed Jiří Slíva. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

46918. Golfové hole
Dražba ukončena:15.07.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč