Jiří Slíva - His master's Voice & Co.

Litografie 36/60, 47x56 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jiří Slíva. Volný list.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

88261. His master's Voice & Co.
Dražba ukončena:01.01.2023 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč