Jiří Slíva

41487. Justice in Blue

popis: Litografie 105/160, 25x18 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Slíva. Rám, sklo.

dražba ukončena: 11.03.2020 19:35:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč