Jiří Slíva - Klaun

Litografie 11/70 27x22 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Jiří Slíva. Volný list.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

153933. Klaun
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 23.01.2026 10:11:31 882