Jiří Slíva - Konvolut 4 prací Jiřího Slívy

3x litografie, 1x plakát z výstavy Paříž 1985. Litografie 30x24 cm, 32x33 cm, 42x37 cm. Plakát 40x28 cm. Všechny signovány Jiří Slíva. Volné listy.

Pozn.: 1x papír mírně poškozen mimo obrazovou část.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

104230. Konvolut 4 prací Jiřího Slívy
Dražba ukončena:26.10.2023 22:39:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 26.10.2023 15:27:49 4216