Jiří Slíva - Ocean Café

Litografie, 31/55, 48x37 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Slíva. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

57101. Ocean Café
Dražba ukončena:18.03.2021 22:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč