Jiří Slíva - Přípitek klaunů

Litografie, 20x14 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Jiří Slíva. Volný list.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

153959. Přípitek klaunů
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:44:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 23.01.2026 13:16:13 7497
1 000 Kč 23.01.2026 10:26:07 882