Jiří Slíva - Rekviem

Litografie, 29x40 cm. Signováno vpravo dole Jiří Slíva. Autorský tisk. Volný list.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

40495. Rekviem
Dražba ukončena:12.02.2020 19:45:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč