Jiří Slíva

37173. Soubor 2 prací: Fuga a Basso continue

popis: Litografie, 21x15 cm. 71/100. Signovány vpravo dole Jiří slíva. Volné listy.

dražba ukončena: 13.11.2019 19:27:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč