Jiří Slíva - Spořivost

Litografie, 23x17 cm. Signováno dole uprostřed Jiří Slíva. Volný list.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

vydraženo top
88084. Spořivost
Dražba ukončena:18.12.2022 20:17:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč