Jiří Slíva - Tango Psychoanalytico

Litografie, 10/55, 32x36 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Slíva. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

68188. Tango Psychoanalytico
Dražba ukončena:11.11.2021 20:27:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč