Litografie, celkový rozměr listu: 49x34 cm. Signováno tužkou Slíva. Volný list.

Pozn.: Papír v rozích mírně ohnutý.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

Dražba ukončena:14.09.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč