Jiří Slíva - Tobacco Road

Nejdelší strana: 38 cm

Litografie 286/300, 19x25 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Slíva. Volný list.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

76750. Tobacco Road
Dražba ukončena:12.05.2022 22:30:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč