Jiří Slíva - Top Secret

Litografie 33/48, 37x48 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Jiří Slíva. Rám, sklo.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

76675. Top Secret
Dražba ukončena:12.05.2022 21:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč