Jiří Slíva

52211. Vin De Table

popis: Litografie, 38x49 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Jiří Slíva 03. Rám, sklo.

zbývá: 21 dnů, 7 hodin

konec dražby: 11.11.2020 19:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč