Kombinovaná technika na sololitu, 80x91 cm, signováno vpravo dole Sodoma, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází z majetku umělcovy rodiny.
o autorovi: 1921 – 2011
Grafik, studoval soukromě, zabýval se užitou grafikou, výstavnictvím a grafickým designem. Na trhu s uměním se vyskytuje zřídka.