Jiří Sodoma - Skály v Hlubočepích

Kombinovaná technika na sololitu, 80x91 cm, signováno vpravo dole Sodoma, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází z majetku umělcovy rodiny.

o autorovi: 1921 – 2011
Grafik, studoval soukromě, zabýval se užitou grafikou, výstavnictvím a grafickým designem. Na trhu s uměním se vyskytuje zřídka.

7103. Skály v Hlubočepích
Dražba ukončena:26.01.2017 18:14:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč