Jiří Stýblo - Čtvero ročních období - Léto - Blbcův stín

Olej na plátně, 160x100 cm. Signováno vparvo dole Stýblo. Nerámováno.

Pozn.: Přiloženo potvrzení o pravosti díla.

o autorovi: 1979

vydraženo velký formát certifikát
111690. Čtvero ročních období - Léto - Blbcův stín
Dražba ukončena:29.02.2024 21:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč