Jiří Stýblo - Mr.Mood 7- Ulice

Nejdelší strana: 30 cm

Olej na plátně, 30x20 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Jedná se o jeden ze série obrazů namalovaných speciálně pro výstavu PŘÁTELSTVÍ. Součástí dražby obrazu je i víkendový pobyt pro dvě osoby v luxusním penzionu v centru Českého Krumlova a dvě vstupenky na speciální dernisáž k výstavě s vystoupením kapely NEBE.

Termín pobytu je od 24 do 26 května 2024.

Vše důležité o výstavě od 1.4.2024 na stránkách https://www.vystava-pratelstvi.cz/

o autorovi: 1979

certifikát
114326. Mr.Mood 7- Ulice
Zbývá:10 dnů, 4 hodin
Konec dražby:25.04.2024 21:43:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 09.04.2024 14:35:49 12335