Jiří Stýblo - Rumové zátiší

Nejdelší strana: 46 cm

Olej na plátně. 40x40cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1979

vydraženo certifikát
114400. Rumové zátiší
Dražba ukončena:25.04.2024 22:57:38
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč