Jiří Stýblo - Tulipánové pole při východu slunce

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1979

certifikát
152678. Tulipánové pole při východu slunce
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:37:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč