Jiří Suchý - Sen o červeném čtverci

Litografie, 42x32 cm, signováno vpravo dole Jiří Suchý, rám, zaskleno.

14105. Sen o červeném čtverci
Dražba ukončena:15.11.2017 21:19:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč