Jiří Svoboda

21693. Harmonie

popis: Litografie, 28x22 cm. Signováno vpravo dole Jiří Svoboda. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta poškozena.

dražba ukončena: 19.09.2018 18:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 13.06.2018 18:52:15 2051