Jiří Trnka - Veselý hroch

Litografie, 19 x 25 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole.

505. Veselý hroch
Dražba ukončena:25.09.2013 20:11:00
Vyvolávací cena:6 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč