Jiří Trnka

305896. Bojovníci

popis: Ofset, 4x 37x24 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

pozn.: Zkušební tisky z 60. let.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

dražba ukončena: 20.08.2020 20:13:26

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč