Jiří Trnka

63465. Chycen při činu

popis: Litografie, 22x16 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Trnka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

dražba ukončena: 25.08.2021 20:49:06

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč