Jiří Trnka - Král Lávra

Dřevoryt, 10x8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Trnka 1932. Pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Současný majitel získal dílo z dědictví po babičce, blízké přítelkyni autora. Dílo bylo darem.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

37278. Král Lávra
Dražba ukončena:13.11.2019 21:12:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč