Jiří Trnka - Na bruslích

Barevná litografie, 14x13 cm. Signováno vpravo dole Trnka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Nejdelší strana: 23 cm

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

112361. Na bruslích
Dražba ukončena:03.03.2024 20:25:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč