Jiří Trnka - Na lodi

Litografie, 22x16 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Trnka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

63450. Na lodi
Dražba ukončena:25.08.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč