Jiří Trnka

63450. Na lodi

popis: Litografie, 22x16 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Trnka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

dražba ukončena: 25.08.2021 20:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 100 Kč