Jiří Trnka - Palečkovi kamarádi

Litografie, 14x13 cm, signováno vlevo dole Trnka, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

12303. Palečkovi kamarádi
Dražba ukončena:20.09.2017 19:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč