Jiří Trnka - Prales

Litografie, 23x17 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

75151. Prales
Dražba ukončena:13.04.2022 22:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč