Jiří Trnka - Ptáček u zdi

Litografie, 23x17 cm. Signováno tužkou vpravo dole Trnka 64. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

101419. Ptáček u zdi
Dražba ukončena:27.09.2023 21:56:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč