Jiří Trnka - Soubor 10-ti pozvánek na výstavy Galerie Josefa R. Vilímka

1x originální litografie, 16x10,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Trnka. Ostatní jsou ofsety. Velikost pozvánky 21x11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

37549. Soubor 10-ti pozvánek na výstavy Galerie Josefa R. Vilímka
Dražba ukončena:14.11.2019 22:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.11.2019 8:29:20 5212
500 Kč 10.11.2019 22:05:34 5215