Jiří Trnka - Útok

Litografie, ilustrace z knihy, 23x17 cm. Signováno pravděpodobně ne rukou autora. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

44600. Útok
Dražba ukončena:14.05.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč