Jiří Valenta - Abstrakce

Kombinovaná technika, 45x52 cm. Signováno vzadu Jiří Valenta 68. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1936-1991
Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM, poté AVU u prof. Holého a Součka. Vytvářel figurální geometrické nebo abstraktní kosmologické kompozice a také zátiší. Po r. 1968 emigroval do Německa, kde žil a tvořil až do své smrti.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430.000 Kč

47534. Abstrakce
Dražba ukončena:30.07.2020 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč