Jiří Valenta - Sáňkařka

Bronz, výška: 29 cm. Signováno J. Valenta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1936-1991
Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM, poté AVU u prof. Holého a Součka. Vytvářel figurální geometrické nebo abstraktní kosmologické kompozice a také zátiší. Po r. 1968 emigroval do Německa, kde žil a tvořil až do své smrti.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430.000 Kč

30396. Sáňkařka
Dražba ukončena:10.04.2019 22:21:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 500 Kč