Jiří Vláčil

52215. Jezírko v parku

popis: Monotyp, 21x20 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Jiří Vláčil 1976. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen

dražba ukončena: 11.11.2020 19:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 05.11.2020 21:41:45 2739