Jiří Votruba - Tři myšlenky

Olej na sololitu, 30x30 cm. Signováno vpravo dole Votruba. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

305644. Tři myšlenky
Dražba ukončena:24.07.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč