Jiří Židlický - Bažant

Akvarel, 33x54 cm. Signováno vpravo dole Židlický. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1895 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

115309. Bažant
Dražba ukončena:05.05.2024 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč