Jiří Židlický

63462. Divoké kachny

popis: Kombinovaná technika, 46x58 cm. Signováno vpravo dole Židlický. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:40:14

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč